بزرگترین وبلاگ پارسی | Ya30nblog

هر آن چه که از یک وبلاگ انتظار دارید...

 
بیوگرافی آرمین 2afm
نویسنده : یاسین مرادی - ساعت ٤:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٢/٤
 

در این قسمت واستون بیوگرافی آرمین 2afm رو گذاشتم امید وارم خوشتون بیاد

بقیه در ادامه مطلب...


متولد 25 دسامبر 1976 در لیدن هلند. علاقه او به موسیقی باعث شد در همان دوران نوجو انی در سال 1990 یعنی زمانی که 14 سال بیشتر از عمرش سپری نمیشد به فعالیت در سبک "الکترونیک" رو بیاورد. دیری نپایید که Armin با ساختن آهنگ زیبا و بیاد ماندنی "Blue Fear" خود را به دنیای ترانس معرفی کرد Armin با انتشار این ا ثر منحصر به فرد در سال 1995 توا نست جایزه نخست "UK Chart" را نصیب خود گرداند و این اولین موفقیت بزرگ او در زمینه رسیدن به اهداف بزرگش محسوب میشد. دومین اثر Armin که در سال 2000 به ثمر نشست "Communication" نام داشت که آن اثر هم از آثار ارزشمند این موسیقیدان بزرگ به حساب می آید. این اثر با استقبال غیر قابل پیش بینی از سو ی علاقه مندانترانس رو به رو شد. این استقبال افق جدیدی را در راستای دستیابی به مو فقیت های بزرگ برای Armin ترسیم کرد. فعالیتهای Armin بیشتر در زمینه میکس است. سال Armin 1999 اولین میکس آلبوم خود با نام "Boundaries Of Imagination" منتشر کرد. آهنگ "Wonder" از این آلبوم اثر زیبا و قابل توجه بود که حاصل اولین همکاری Armin Van Buuren با قول دنیای ترانس یعنی: DJ Tiësto بود. "Namistai" اثر دیگر از این آلبوم زیبا بود. این آهنگ که در سال 1999 با همکاری "BT" و "Paul Van Dyk" به ثمر نشسته بود, حالا با میکس زیبای Armin حال و هوای دیگری داشت.

اما زیبا ترین اثر این آلبوم: آهنگ جادویی "Seven Cities" بود. لیست بقیه میکس آلبوم های Armin Van Buuren از این قرار است. Boundaries of Imagination, State Of Trance, Basic Instinct, In Motion, Transparance, State Of Trance 2004 سال 2001 سال پر کاری برای Armin به حساب می آید. "Basic Instinct" نام یکی از آلبومهایی بود که Armin در آن سال منتشر کرد. اثر ارزشمند "Touch Me" از این آلبوم را هرگز نمیتوان از یاد برد. آهنگ دیگری که در این آلبوم جلب توجه میکرد "Exhale" بود , آهنگی که همراه با دوستش Ferry Corsten ساخته بود. البته این آهنگ که در سال 2001 در قالب گروه SYSTEM F feat. ARMIN VAN BUUREN) System F) ساخته شده بود. حالا بار دیگر توسط Arminمیکس شده بود. میکس آلبوم بعدی In Motion" Armin" نام داشت . از آهنگهای زیبای این آلبوم میتوان به " Clear Blue Moon" اشاره کرد. نکته ای که در آلبوم های اخیر Armin جلب توجه میکرد. اسرار او بر میکس آثار گروه "RISING STAR" بود. Armin در سال 2002 یکی از زیبا ترین میکس آلبوم هایش را منتشر کرد. این آلبوم "Transparance" نام داشت. بی شک زیبا ترین آهنگ این آلبوم آهنگی نبود جز : "Too Late To Turn" از "SHANE" همراه با میکس جادویی Armin نکته جالب توجه این آلبوم. میکس یکی از آهنگهای "SARAH McLACHLAN" توسط Armin بود. علاقهDj های معروف به صدای زیبای Sarah قابل توجه بود. DJ Tiësto در آهنگ "Silence" و حالا Armin Van Buuren در آهنگ "Fear "2003 سال مهمی در تاریخ فعالیتهای Armin محسوب میشود. Armin Van Buuren در آن سال اولین و زیبا ترینآلبوم مستقل ساخته خودش که "76" نام داشت را منتشر کرد.

بینظیر ترین آهنگهای ترانس در قالب این آلبوم که به خاطر سال تولد آرمین"1976" 76 نامگذاری شده . جمع آوری شده تا هر کسی را عاشق و مدهوش ترنس کند. آهنگ رویا ئی "Burned With Desire" شاهدی بر این مدعاست . این آهنگ که با صدای زیبای" Justine Suissa" همراه است. هر شنونده ای را مات و مبهوت خویش میکند. "From The Heart" اثری که در قالب گروه System F ساخته شده. همکاری دیگری با Ferry Corsten که باز هم خوب از آب در آمده بود . "Sunburn" را میتوان از آهنگهای قابل توجه این آلبوم قلمداد کرد. اما نظر خود Armin چیزه دیگری است. او "Yet Another Day" را بهترین آهنگ این آلبوم و همچنین ارزشمندترین ا ثر از میان آثار خود تا به امروز میداند . Armin این اهنگ را با همکاری "Ray Wilson" ساخت که صدای او در آهنگ جالب توجه است.

وی در سال 2001 با همکاری اسدیو armada شروع به ضبط رادیو شو های خود با نام "یک ایالت ترنس" کرد . هر ده روز با 2 ترک 60 دقیقه ی متشکل از بهتریم آهنگ های ترنس که به شکل جهانی از طریق رادیو 30 کشور دنیا پخش می شود ارمین در وسط هر سال یک آلبوم الحاقی با نام همان سال میلادی"مثلا: a state of trance 2004" می سازه و در آخر هر سال نیز یک میکس نهایی از بهترین رادیو شو هاش رو به نام "year mix" (مثلا:a state of trance year mix 2004) منتشر می کنه سال 2004 سیاره پهناور ترانس شاهد زلزله شدیدی بود. زلزله ای که همه ساکنانش را در رعب و وحشت فرو برد . این زمین لرزه بزرگ :میکس آلبوم جدید Armin Van Buuren بود. که " State of Trance 2004"نام داشت .

یک آلبوم تمام عیار برای عاشقان Trance Energy Introspection و Satellite, Angel , Flying , Forbidden Colours اینها نام چندی از آهنگهای توصیف ناپزیر این آلبوم بیاد ماندنی هستند . این آلبوم به یک باره همه DJها راغافل گیر کرد و آ نها را دچار وحشتی گریز ناپزیر ساخت . حالا دیگه DJ Tiësto خطر رو به صورت آشکار احساس میکرد . سلطنت فرمانروای دنیای ترانس با اینطوفان مهیب به خطر افتاده بود . جوان جویای نام ترانس حالا دیگه رقیب جدی برای Tiësto به حساب می آید . هر لحظه امکانش هست تاج و تخت پادشاهی رو از او بگیره. جالب بدونید این آلبوم با بیش از 16 میلیون نسخه فروش عنوان پر فروش ترین آلبوم سال را کسب کرد. Armin ارتباط نزدیکی با Ferry Corsten یکی دیگر از DJ معروف هلند دارد. که همکاریهای زیادی را در قالب گروه System F با هم داشته اند . که از آثار آنها میتوان به : ExhaleOut , of the Blue و From the Heart اشاره کرد.

Armin را میتو ان یکی از رئوس مثلث هلندی ترانس دانست که از خودش و دوستانش: "DJ Tiësto" و "Ferry Corsten" تشکیل شده است. البته لازم به ذکر است دوستان او رقبای اصلی او نیز به حساب می آیند. در سال 2005 آرمین بهترین آلبوم مستقل خود به نام"لغزش ها shivers" رو منتشر می کند که بهترین آلبوم سال 2005 نام میگرد و به آرمین شهرت کاملا جهانی میدهد به طوری که آرمین در رده ی سومین دی جیتور دنیا قرار می گیرد!

همه ساله مجله ی dj mag به کمک آراء اینترنتی مردم بهترین دی جیتور سال رو انتخاب میکند تا اینکه در سال 2007 بعد از چندین سال به آرزوی دوران کودکیش می رسد ودر سال 2007 به کمک مردم از قول سبک ترنس تیستو رقیب هم وطن خود پیشی میگرد و به عنوان بهترین دی جیتور سال2007 انتخاب میشود.

آرمین در سال 2008 زیبا ترین آلبوم الکترونیکی دنیا را با نام "خیال imagine " منتشر میکند . افکت های متناسب همراه با صدای دلنشین خواننده از ویژگی های بارز این آلبوم به شمار میاید. لازم به ذکر است که در این آلبوم در آهنگ in&out of love از صدای شارون دن آدل خواننده ی گروه within temptation (که پیش از این بیو گرافی این گروه در همین سایت توسط این بنده ی حقیر گنجانده شده است) استفاده میکند. کلیپ تصویری این آهنگ برترین کلیپ تصویری سال 2008 و دارای رکد 40 میلیون بار دانلود از سایت youtube را داراست.